Siret Trull • 6 aprill 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Edward Laane erialaste oskuste minetamist ei pelga

Hematoloog Edward Laane  Foto: kingitudelu.ee

Maikuust Kuressaare haigla ravijuhina tööle asuv hematoloog Edward Laane kinnitab, et end väikehaiglaga sidudes ta erialaseid oskusi kaotada ei karda ning leiab, et tulevikus võibki olla mõistlik hematoloogia õpe ümber profileerida nii, et hematoloog võiks töötada ka sisearstina.

Kuidas tekkis mõte Kuressaare haigla ravijuhi kohale kandideerida?

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee