Siret Trull • 2 august 2018 08:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kuressaare haigla valvearst pani 45 aasta täitudes ameti maha

Juhan Nemvalts  Foto: Saarte Hääl

Kuressaare haigla raudvara doktor Juhan Nemvalts tegi eile oma viimase valve Kuressaare haiglas ning 45 aasta täitumisel pani, nagu lubatud, selles majas arstikitli varna.

Viimane valve erakorralise meditsiini osakonnas möödus tema sõnul rahulikult. “Oli rõõmsaid hetki, ühe südame panime rütmi,” ütles Nemvalts, kes on 35 aastat haiglas töötanud anestesioloogina. Vahepeal on ta pidanud ka muid ameteid, olnud näiteks Kuressaare abilinnapea ja Sõmera hooldekodu juht, kuid haiglavalvete tegemist on ta alati jätkanud. Viimastel aegadel tegigi ta EMO-s valveid poole kohaga, kirjutas Saarte Hääl.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee