Kadi Heinsalu • 6 aprill 2018 08:52
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Raul Adlas: hädaabikutsete töötlus muutub

Tallinna KIirabi juht Raul Adlas.  Foto: ÄP: Raul Mee

Reedel regionaalhaigla XII erakorralise meditsiini kevadkonverentsil rääkis Tallinna Kiirabi juht Raul Adlas muutustest hädaabikutsete töötluses.

Väljakutsete töötamise juhendeid kiirabi jaoks on tema sõnul olnud kolm ja viimasega neist töötavad kõik häirekeskused ühiselt. "Häirekeskus on samas universaalne, teenindab ka politseid ja päästeteenistust," lisas Raul Adlas. Statistika näitab, et al 2010. aastast on kogu riigis tõusnud kiirabi väljakutsete arv ja tõuseb järjest edasi. "Satuvad kiirabiteenusele ka need, kelle tervisele poleks seda vaja. Sisenemine ei ole praegu õige," selgitas Adlas tausta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee