Triin Tabur • 11 aprill 2018 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Valvekliiniku juht: on küll võimalik!

Valvekliiniku juht ja arst Ingmar Lindström.  Foto: Raul Mee/ÄP

Läinud nädalal toimunud erakorralise meditsiini konverentsi üks kandvaid teemasid oli erakorralise meditsiini osakonda koormav peremeditsiini sihtrühm. Ühe lahendusena on välja käidud haigekassa rahastusega valvekliinikute algatamist.

Avaldame Tallinnas tegutseva ja erakapitalil põhineva Valvekliiniku juhi ja arsti Ingmar Lindströmi  loal tema arvamuse erakorralisest meditsiinist ja esmatasandi arstiabist. Kommentaar ilmus algselt perearst Eero Merilinnu sotsiaalmeedialehel.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee