Siret Trull • 12. aprill 2018
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: Fookuses erakorraline meditsiin

Põhja-Eesti Regionaalhaigla arstid Vassili Novak, Valdo Toome ja Arkadi Popov  Foto: Terje Lepp

Möödunud nädalal toimus erakorralise meditsiini kevadkonverents, mis oli järjekorras juba kaheteistkümnes.

Fookuses oli erakorralise meditsiini osakondade ülerahvastatus, kõrgema etapi haiglate võimalused raskes üldseisundis patsientide ravimisel ning aktiivsel vaba aja veetmisel varitsevad terviseohud. Esmakordselt toimusid konverentsil praktilised töötoad, kus sai enda oskusi lihvida.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee