Siret Trull • 12 aprill 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna harta vastuvõtmisest täitub 10 aastat

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Tänavu möödub 10 aastat Tallinna harta vastuvõtmisest. Harta eesmärk suurendada investeeringuid tervisesüsteemidesse, et võimaldada kõigile inimestele vajalikke terviseteenuseid on endiselt aktuaalne ka aastal 2018.

Sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna nõunik Kaija Kasekampi sõnul on Euroopa vahepealse kümne aasta jooksul palju muutunud, kuid 2008. aastal vastu võetud ja 53 WHO Euroopa regiooni riigi poolt allkirjastatud Tallinna hartas sõnastatud eesmärgid ja väärtused on endiselt aktuaalsed.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee