Uudised
Ainult tellijale

HNRK tõusis 2017 taas kasumisse

Priit Eelmäe, Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse juht.  Foto: Meeli Küttim

Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse tulud olid 2017. aastal kokku ligikaudu 3,8 miljonit eurot, aasta varem 3,3 miljonit.

Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse (HNRK) kasum oli mullu konsolideeritud majandusaruande kohaselt 271 542 eurot, aasta varem lõpetas keskus 28 040eurose kahjumiga. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee