4 aprill 2018 14:07
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Plaan vaktsineerida hooldekodude patsiendid võib õnnestuda

Eaka vaktsineerimine gripi vastu.  Foto: Postimees/Scanpix

Plaani vaktsineerida hooldusasutustes viibivad eakas patsiendid ja kliendid gripi vastu on terviseameti algatusel arutatud paar aastat. Nüüd on samm selle soovi realiseerimisele lähemale astutud.

Sotsiaalministeeriumi ekspertkomisjon otsustas üksmeelselt, et hooldekodude eakaid patsiente tuleb hakata edaspidi riigi kulul gripi vastu vaksineerima. Seni peavad eakad oma gripivaktsiini eest ise maksma, kirjutas ERR.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee