24 aprill 2018 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Millistes Tallinna koolides on HPV vastu enim vaktsineeritud?

Kümnes Tallinna ja Harjumaa koolis on HPV vastu vaktsineeritud enam kui 70% 2003. aastal sündinud tüdrukutest.  Foto: Scanpix/Reuters

Kümnes Tallinna ja Harjumaa koolis on HPV vastu vaktsineeritud enam kui 70% 2003. aastal sündinud tüdrukutest.

"Kui rääkida sama sihtrühma, ehk vaktsineerimise mõttes sel aastal kõige tundlikuma vanusrühma ehk 2003. aastal sündinute vaktsineerimisest, siis on Tallinnas ja Harjumaal enam kui 70% sihtrühmast vaktsineeritud Rocca al Mare koolis, 21. keskkoolis, Prantsuse Lütseumis, Inglise Kolledžis, Kunstigümnaasiumis, Tõnismäe Reaalkoolis, Mustamäe Reaalgümnaasiumis, Loo Keskkoolis, Euroopakoolis, Karjamaa põhikoolis," tõi terviseameti esindaja Iiris Saluri välja.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee