PERH pani paika järgmise kahe aasta sihid

Uus arengukava esitati nõukogule ja sai nõukogu heakskiidu 17. aprilli korralisel kohtumisel.
Uus arengukava esitati nõukogule ja sai nõukogu heakskiidu 17. aprilli...

Põhja-Eesti Regionaalhaigla kinnitas kahe järgmise aasta arengukava, kus on uuesti sõnastatud missioon, visioon, väärtused ja eesmärgid.

Regionaalhaigla nõukogu kinnitas regionaalhaigla uue arengukava aastateks 2018-2020, kus on esitatud haigla uus missioon, visioon ja väärtused, uued strateegilised eesmärgid ning pikaajaline rahavoo prognoos. Nõukogu märkis, et tegemist on põhjaliku ja väga huvitava dokumendiga.

Regionaalhaigla kliinikujuhtidest ja valdkonnajuhtidest koosnev töögrupp tegi juhatuse eestvedamisel läbi arengukava põhjaliku uuendamise protsessi. Mitmel kohtumisel arutati regionaalhaigla strateegilisi valikuid, eesmärke, põhistrateegiaid ja tegevuskavasid. Kohtumiste vahel kaasati inimesi organisatsiooni mitmetelt tasanditelt.

Uus arengukava esitati nõukogule ja sai nõukogu heakskiidu 17. aprilli korralisel kohtumisel.

Regionaalhaiglast saab aastas eriarstiabi ca 144 000 patsienti, kellest üle 24 500 ravitakse haigla 1150 ravivoodil. Seejuures on erakorralise abi saajaid ca 84 000 patsienti aastas – ööpäevas osutame erakorralisi tervishoiuteenuseid keskmiselt 230 patsiendile. Regionaalhaigla poolt osutatava eriarstiabi rahaliseks mahuks on üle 167 miljoni euro aastas, mis on üle 25% Eesti Haigekassa eriarstiabi eelarve mahust.

Oleme usaldusväärne partner riigile ja Haigekassale, kasutades seda ressurssi patsientide heaks võimalikult tõhusal viisil. Sellest tulenevalt on meie missioon: investeerime inimeste tervisesse.

Loome väärtust, andes oma panuse patsientide elukvaliteedi säilimisse ja kasvu nii ravitöö ja ennetustegevuse kaudu kui ka koolitaja ja tervishoiupoliitika kujundajana. Professionaalsete teadmiste edasikandmise järjepidevus, patsientide rohkusest tulenevad kliinilised kogemused, kvalitatiivselt kõrgel tasemel haigekäsitlus, avatus ja orienteeritus koostööle muudavad Regionaalhaigla hinnatud meditsiini edasiarendajaks, koolitajaks ja praktikabaasiks ning võimaldavad ellu viia haigla visiooni olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius.

Meie põhiväärtused on:
-          pühendumine ja professionaalsus
-          hoolivus ja vastutustundlikkus
-          avatus ja koostöövalmidus

Oma missiooni elluviimiseks ja visiooni realiseerimiseks peame vajalikuks püstitada ja täita järgmised eesmärgid:
-          arendame haiglas keskkonda ja töökultuuri, mis lähtub patsiendi vajadustest ning toetab töötajate pühendumist tööle;
-          saavutame patsientidele parimad võimalikud ravitulemused, kasutades ära arengut nii meditsiinis kui ka tervishoiukorralduses;
-          õpetame, arendame võimalusi õppimiseks ja teadustööks ning teeme koostööd uute lahenduste leidmiseks.

Lähemalt saab arengukavaga tutvuda SIIT

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.