Uueks ministriks pakutakse Riina Sikkutit

Riina Sikkut  on üks võimalik ministri kandidaat.
Riina Sikkut on üks võimalik ministri kandidaat.

Väidetavalt esitab tervise- ja tööministri ametist lahkuv Jevgeni Ossinovski oma järglaseks ministrikohal Riina Sikkuti.

"Ajakirjandus on vaba spekuleerima kõigi nimede üle," ütles Ossinovski ERR-i uudisteportaalile kommentaariks, kas uueks ministrikandidaadiks on Sikkut.

Ossinovski lisas, et ministrikandidaate arutab sotsiaaldemokraatide juhatus järgmisel kolmapäeval. Tõenäoliselt tuleb sellest juttu aga juba reedel kell 16, kui erakorraliselt koguneb samuti sotside juhatus.

Sikkutit ei õnnestunud ERR-il reede hommikul kommentaari saamiseks tabada.

Riina Sikkut töötab riigikantselei strateegiabüroos nõunikuna, kus ta vastutab sotsiaalse turvalisuse, tööturu ja tervishoiu küsimuste eest ning kujundab arvamusi kultuuri- ja spordipoliitika ning perepoliitika valdkondades. Varem on ta töötanud mõttekojas Praxis tervisepoliitika programmi juhina.

Äriregistri andmetel Riina Sikkut ühegi erakonna liige praegu pole.

Riina Sikkut on abielus majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi IT-arengut vedava asekantsleri Siim Sikkutiga. Peres kasvab kaks last.

Sotsiaaldemokraatide esimees Jevgeni Ossinovski teatas 7. aprillil erakonna volikogul, et keskendub valimiste eel sajaprotsendiliselt erakonnale ning paneb seetõttu pärast eelarvestrateegia läbirääkimisi tervise- ja tööministri ameti maha ning siirdub riigikokku sotside fraktsiooni juhiks.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.