Violetta Riidas • 14 mai 2018 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kolmandatest riikidest tulevad peamiselt arstid

Kolmandatest riikidest soovivad Eestisse tööle asuda peamiselt arstid.  Foto: Andres Haabu

Statistika näitab, et kolmandatest riikidest soovivad Eestisse tööle tulla peamiselt arstid.

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut ütles riigikogus 9. mail toimunud istungil, kus oli lugemisel seadus, mis reguleerib kolmandatest riikidest tulevate arstide tööle asumist Eestisse, et aastatel 2014-2018 on meile tööle asunud 38 inimest. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee