Uudised
Ainult tellijale

PERHi juht: pole vaja tonti näha

Ühtse ülikoolihaigla loomise idee taga ei tasuks tonti näha, ütles Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu. „Me ei räägi mõne haiglahoone sulgemisest,“ ütles ta.

Peedu käis reede Äripäeva hommikuprogrammis selgitamas, mida mõtlesid Tallinna ja Tartu haiglate juhid, kui käisid sel nädalal välja idee, et Eestisse peaks looma 2025. aastaks ühtse ülikoolihaigla kahe linnakuga. Linnakutest üks asuks Tartus, teine Tallinnas. „Tegu on praegu alles ideega, järgmisel nädalal hakkame plaani arutama,“ rääkis Peedu. „Öeldakse, et saatan peitub detailides, kuid mina ütlen, et ka lahendus peitub detailides,“ lisas ta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee