Triin Tabur • 25 mai 2018 12:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pille Ilvese juhitud patsiendiühing pani uksed kinni

Pille Ilvese (pildil) juhitud Eesti Patsientide Esindusühing on tegevuse lõpetanud.  Foto: Terje Lepp / Äripäev

Eesti Patsientide Esindusühing, mida juhtis Pille Ilves, kaotas riigi rahastuse ja lõpetas tegevuse.

ETV saate "Pealtnägija" avastas sel hooajal eetris olnud loos, et vaktsiiniskeptikute üks eeskõneleja oli Eesti Patsientide Esindusühingu juht Pille Ilves, keda seni peeti pigem peavoolumeditsiini esindajaks, kirjutab err.ee.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee