Pildid: hambaarstid pidasid aastakoosolekut

Eesti Hambaarstide Liidu asepresidendi ja Euroopa Hambaravi Nõukogu juhatuse liikme Piret Väli
Eesti Hambaarstide Liidu asepresidendi ja Euroopa Hambaravi Nõukogu juhatuse...

Möödunud nädalal kogunes Tallinna hambaarstide esindajad 30 Euroopa riigist, et pidada iga-aastast Euroopa Hambaravi Nõukogu aastakoosolekut.

Täiendava programmina toimus e-terviseteemaline konverents, kus arutluse all olid e-teenused, küberkaitse, vastutusküsimus ja andmekaitsega seotud nõuded kui piirangud teenuseosutajale. Samuti arutleti probleemi üle, mis ka Eestis on hetkel aktuaalne: olukord, kus hambaravi rahastamisse toodud muudatused lükkavad tahaplaanile ravi tulemused, kvaliteedi ning raviarsti ja patsiendi suhte. 

Euroopa Hambaravi Nõukogu aastakoosoleku korraldas tänavu Eesti Hambaarstide Liit. Euroopa Hambaravi Nõukogu ehk Council of European Dentists (CED) on Euroopa hambaarste ühendav organisatsioon. CED on hambaravi erialal juhtiv esindusorganisatsioon Euroopa Liidus, esindades üle 340 000 hambaarsti üle Euroopa. Organisatsioon loodi 1961. aastal nõustamaks Euroopa Komisjoni ja kandis algselt nime Dental Liaison Commitee.

Galerii

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.