Siret Trull • 28 mai 2018 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pildid: hambaarstid pidasid aastakoosolekut

Eesti Hambaarstide Liidu asepresidendi ja Euroopa Hambaravi Nõukogu juhatuse liikme Piret Väli   Foto: Egert Kamenik

Möödunud nädalal kogunes Tallinna hambaarstide esindajad 30 Euroopa riigist, et pidada iga-aastast Euroopa Hambaravi Nõukogu aastakoosolekut.

Täiendava programmina toimus e-terviseteemaline konverents, kus arutluse all olid e-teenused, küberkaitse, vastutusküsimus ja andmekaitsega seotud nõuded kui piirangud teenuseosutajale. Samuti arutleti probleemi üle, mis ka Eestis on hetkel aktuaalne: olukord, kus hambaravi rahastamisse toodud muudatused lükkavad tahaplaanile ravi tulemused, kvaliteedi ning raviarsti ja patsiendi suhte. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee