Triin Tabur • 7 juuni 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: heida pilk tulevasele Tallinna Haiglale

Sven Kruup, Tallinna Haigla projektijuht.  Foto: Raul Mee

Tallinna prioriteet on rajada 2025. aastaks Tallinna Haigla, kuhu koonduvad eelkõige Ida- ja Lääne-Tallinna keskhaiglad ning osa lastehaiglast.

"Tallinna keskhaiglatel on praegu umbes 900 000 ambulatoorset ravivisiiti aastas, sellest umbes 600 000 viime tulevikus üle Narva maantee kinnistutele, samuti umbes 50 000 statsionaarset ravijuhtumit, millest umbes 45 000 koondub üle Tallinna Haiglasse ning ka kogu päevaravi ehk umbes 21 000 visiiti," selgitas haigla projektijuht Sven Kruup.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee