Violetta Riidas • 8 juuni 2018 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa seadus läbis teise lugemise

Haigekassa seadus läbis lõpuks teise lugemise.  Foto: Meeli Küttim

Eesti Haigekassa seaduse ja ravikindlustuse seaduse muutmise eelnõu teine lugemine, mis katkestati 16. mail, sai 6. juunil lõpetatud.

Eesti Haigekassa seaduse ja ravikindlustuse seaduse muutmise teine lugemine katkestati 16. mail ja muudatusettepanekute tähtajaks määrati 30. mai.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee