Siret Trull • 17 mai 2018 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa seaduse teine lugemine katkestati

Riigikogu liige Mari Lauri  Foto: Raul Mee

Riigikogu täiskogus oli eile teisel lugemisel seadus, millega vähendatakse haigekassa nõukogu liikmete arvu. Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsiooni ettepanekul teine lugemine katkestati.

Vastava ettepaneku tegi fraktsiooni nimel Helir-Valdor Seeder, kes märkis: „Kuna arutluse all oleva eelnõu puhul on tegemist siiski väga olulise eelnõuga, kuna haigekassa nõukogul on väga oluline roll Eesti tervishoiupoliitika kujundamisel ja ellu viimisel, siis erakond Isamaa ja Res Publica Liidu fraktsioon teeb ettepaneku katkestada Eesti Haigekassa seaduse ja ravikindlustusseaduse muutmise seaduse eelnõu nr 602 teine lugemine ja võtta aeg maha, veel arutada, et see nõukogu koosseis saaks olema maksimaalselt optimaalne ja hea.“

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee