Siret Trull • 2 august 2018 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti ja Läti korraldavad vaktsiinide ühishanke

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Juulis kuulutasid Eesti sotsiaalministeerium ja Läti terviseamet välja ühishanke rotaviirusvaktsiini ja heksavalentse vaktsiini ostmiseks. Sarnaseid ühishankeid on korraldatud aastast 2015.

Praegu käimas olev riigihange on korraldatud Eesti Vabariigi Sotsiaalministeeriumi ja Läti Vabariigi Terviseameti (National Health Service of the Republic of Latvia) ühishankena. Juhtiv partner on Eesti sotsiaalministeerium, kes Läti terviseameti delegeerimiskirja alusel esindab hankemenetluses partnereid kuni raamlepingu sõlmimiseni.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee