Violetta Riidas • 10 august 2018 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Margus Annuk lahkus Viljandi haigla juhatusest

Viljandi haigla juhatuse liige ja somaatilise ravi kordineerimise juht Margus Annuk otsustas teadusse tagasi pöörduda.  

31. juulil oli Viljandi haigla juhatuse liikme Margus Annuki viimane tööpäev Viljandi haiglas.

Läinud aasta augustist ametisse asunud somaatilise valdkonna ravijuhi plaanid olid Viljandi haiglaga seotud pikemaks ajaks, aga elu teeb omad korrektiivid. Juba sel kevadel andis Margus Annuk haigla inimestele teada, et plaanib viia rõhuasetused tagasi teadusega seotud valdkonda. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee