Violetta Riidas • 13 august 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ravimresistentsus muudab gonorröa ravi

Ravimiresistentsuse levimine muudab gonorröa ravimise senisest keerulisemaks samal ajal kui nakatumine on kiiresti kasvanud.   Foto: Postimees/Scanpix

Ravimiresistentsuse levimine muudab gonorröa ravimise senisest keerulisemaks samal ajal kui nakatumine on kiiresti kasvanud. Selle murelikuks tegeva seose tõttu muudeti Soomes sel kevadel ka gonorröa ravijuhiseid.

Nakatumine on sagenenud Soomes nii naistel kui ka meestel, kuigi enamik nakkuseid diagnoositakse meestel. Haigus on murekstegevalt sagenenud noortel täiskasvanutel, kirjutas Mediuutiset.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee