Violetta Riidas • 16 august 2018 12:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Magnum AS juhatuse liikmeks saab Veiko Vetto

Magnum AS juhatuse liikmeks saab Veiko Vetto.  

Magnum AS juhatuse liige Paavo Truu andis teada, et on otsustanud võtta vastu uued väljakutsed ning lahkuda Magnumist. Magnum AS juhatuse liikmena asub 17. augustist tööle Veiko Vetto.

„Kuna sain aru, et tegemist on läbimõeldud otsusega, ei jäänud mul muud üle kui Paavo Truud tänada suure panuse eest selle viie aasta jooksul, mil ta Magnumis töötas,“ sõnas Magnum AS juhatuse esimees Ahti Kallikorm.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee