29 august 2018 08:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kliinikumis vahetub ilmselt kogu senine juhatus

Kliinikumis võib vahetuda kogu senine juhatus.  Foto: Raul Mee/ÄP

Tartu Ülikooli Kliinikumi oktoobris tööd alustavas juhatuses pole ühtki liiget eelmisest koosseisust, nõukogu veel kommentaare ei jaga.

Tartu Postimehe andmeil on kliinikumi uueks ravijuhiks saamas Andres Kotsar, senine kliinikumi uroloogia ja neerusiirdamise osakonna juhataja. Majandusjuhiks on saamas Valga haigla juht Marek Seer. Finantsjuhiks on tõusmas kliinikumi senine finantsteenistuse direktor Maret Tark ja IT juhiks Kati Korm, kes on seni olnud informaatikateenistuses arendusosakonna juhataja.Kliinikumi nõukogu esimees Urmas Klaas ei pidanud  korrektseks jagada konkursi ja juhatuse uue koosseisu kohta kommentaare enne, kui juhatuse liikme kandidaatidega on peetud läbirääkimisi töötingimuste üle. See peaks aset leidma täna, 29. augustil.Kokku kandideeris juhatuse nelja liikme kohale 21 inimest. Viies juhatuse liige - juhatuse esimees - on oktoobrist Priit Eelmäe.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee