Triin Tabur • 15 juuni 2018 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

E-teenuste asekantsleri kohale 6 kandidaati

Asekantsler Ain Aaviksoo lahkus ametist 2018. a kevadel, tema asemele soovib asuda kuus isikut.  Foto: Meeli Küttim / Äripäev

Sotsiaalministeeriumi e-teenuste ja innovatsiooni asekantsleri ametikohale laekusid 11. juuniks kuue kandidaadi dokumendid.

Riigisekretär kuulutas 21. mail välja konkursi sotsiaalministeeriumi e-teenuste ja innovatsiooni asekantsleri ametikoha täitmiseks. Riigikantseleist öeldi, et konkursile esitas oma kandidatuuri kuus isikut. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee