Triin Tabur • 31 august 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kuressaare haigla oleks valmis ise keemiaravi osutama

Kuressaare haigla ravijuht ja hematoloog Edward Laane.  Foto: Andras Kralla

Kuressaare haigla on valmis koos Saaremaa vallaga lahendama hinnanguliselt 100 000 eurot maksva ravimite lahustamiskeskuse probleemi, kui see aitaks kaasa vähiravi korraldamisele Kuressaares.

Saarte Hääl kirjutas, et niigi kurnatud vähihaiged peavad ravisüsti saamiseks Tallinnas käima, kuna seadus ei luba siinses haiglas seda protseduuri teha. Kuressaare haigla ravijuht Edward Laane kinnitas lehele, et valmidus selle teemaga tegelemiseks on haiglal olemas.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee