Uudised
Ainult tellijale

ITK on valmis pakkuma Kuressaares vähiravi

Foto: Andras Kralla / Äripäev

Saaremaa vähiühing ja Kuressaare haigla pingutavad selle nimel, et saarlased saaksid järgmisel aastal vähiravi kodusaarelt, Kuressaare haiglast. Sadadele saarlastest vähipatsientidele kujuneb Tallinnas keemiaravil käimise päev praegu piinarikkaks ja pikaks katsumuseks.

"Statistika on armutu. Saaremaal haigestub pahaloomulistesse kasvajatesse Eesti keskmisest enam inimesi. Ma ei pea mitte kuidagi normaalseks olukorda, kus inimene, kes on sattunud väga raskesse emotsionaalsesse ja materiaalsesse olukorda, peab sõitma niivõrd kaugele, et saada tegelikult laastavat ravi. Ehkki vähiravi kõrvaltoimed on mööduvad, on need väga, väga rängad," rääkis MTÜ Saaremaa Vähiühingu juhatuse liige Siiri Rannama.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee