Triin Tabur • 7 jaanuar 2019 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Psoriaasi ravis uus ajastu

Ida-Tallinna Keskhaigla dermatoveneroloog, vanemarst Pille Konno  Foto: erakogu

Bioloogilisi ravimeid kasutatakse üha rohkem ja nii ka nahahaiguste ravis. Küsimustele bioloogiliste ravimite kasutamise kohta vastas Ida-Tallinna Keskhaigla dermatoveneroloog, vanemarst Pille Konno.

Eestis on bioloogilised ravimid kasutusel muuhulgas ka nahahaiguste ravis. Enim räägitakse psoriaasi ravist nende ravimitega, aga milliseid haigusseisundeid dermatoloogia alal bioloogiliste ravimitega veel ravitakse?

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee