Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Galerii: uus juhatus võttis kliinikumis töö üle

Urmas Siigur annab koha üle Priit Eelmäele.  Foto: TÜK/Andres Tennus

Selle nädala esmaspäeva, 1. oktoobril asus pidulikult ametisse TÜ Kliinikumi uus viieliikmeline juhatus.

Kliinikumi uue juhatuse esimehe Priit Eelmäe meeskonda kuuluvad juhatuse liikmetena ravijuht  Andres Kotsar, infotehnoloogiajuht Kati Korm, finantsjuht Maret Tark ning haldusjuht Marek Seer.

Lugemiseks logi sisse või registreeri oma tervishoiutöötaja registrikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee