Siret Trull • 16 oktoober 2018 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Arstiteaduskonna aastapäeval tunnustati parimaid

Arstiteaduskonna medal  Foto: Andres Tennus

Arstiteaduskonna 386. aastapäeva raames toimunud dekaani vastuvõtul 12. oktoobril V konverentsikeskuses kuulutati välja arstiteaduskonna medali saajad, autasustati teaduskonverentsi parimaid ja anti üle Marika Mikelsaare stipendium.

Sel aastal pälvisid arstiteaduskonna medalid TÜ kliinilise meditsiini instituudi naha- ja suguhaiguste dotsent Sirje Kaur ning SA TÜ Kliinikumi juhatuse esimees aastatel 2002-2018 Urmas Siigur. Kauri tunnustati pühendunud töö eest dermatoveneroloogia eriala õppe- ja teadustöö arendamisel. Siigurile avaldati tunnustust pikaajalise ja südamega tehtud töö eest TÜ kliinikumi ja ülikooli koostöö arendamisel ning ühiste eesmärkide täitmisel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee