Kadi Heinsalu • 12 oktoober 2018 08:22
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Palju uneaegseid uuringuid Eestis tehakse?

Haigekassa esindaja Malle Avarsoo unemeditsiini konverentsil  Foto: Meditsiiniuudised/Kadi Heinsalu

Aastast 2011 katab haigekassa ka uneaegseid uuringuid, viimased uuringud on lisandunud 2018 ja kokku on eri uuringuid viis.

Haigekassa esindaja Malle Avarsoo rääkis regionaalhaigla esimesel interdistsiplinaarselt unemeditsiini konverentsil, et näiteks pulssoksümeetrilisi uuringuid teevad PERHi ja kliinikumi kõvral ka keskhaiglad ja väiksemad haiglad, ka erakliinikud. Esimestel aastatel tehti neid uuringuid vähem, edasi kasvavas tempos. 2017. aastal tehti neid kokku juba 1891 uuringut.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee