Siret Trull • 16 oktoober 2018 08:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastearstid on mures pediaatrilise abi killustumise pärast

Foto: Andras Kralla / ÄP

Eesti Lastearstide Seltsi hinnangul on vaja avatud diskussiooni kolmanda tasandi pediaatrilise tervishoiuteenuse lähitulevikust ja sellest, kuidas hoida ära abi killustatus Tallinnas uue haigla valmides.

Eesti Lastearstide Seltsi president Ülle Einberg pöördus kirjaga tervise- ja tööministri, haigekassa juhatuse esimehe ja Tallinna linnapea poole. Oma kirjas toob ta välja, et arvestades kahanevat laste arvu ja pediaatrilise abi ning väljaõppe kompleksuse olulisust väikese rahvastikuga riigis, on laste kolmanda taseme tervishoiukorralduse suurimaks nõrkuseks siiani olnud vastsündinute ravi killustatus Tallinnas, st regionaalse funktsiooniga naistekliinikute ehituslikult eraldi paiknemist regionaalse funktsiooniga lastehaiglast.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee