Siret Trull • 19 oktoober 2018 11:53
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kaks haigekassa nõukogu liiget soovivad hanke tühistamist

Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar   Foto: Andras Kralla / ÄP

Kaks haigekassa nõukogu liiget pöördusid nõukogu esimehe, tervise- ja tööminister Riina Sikkuti poole ettepanekuga eriarstiabi hange tühistada ja korraldada uus hange.

Haigekassa nõukogu liikmed, tööandjate huvide esindajad Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar ja Swedbank AB vanemkrediidijuht Priit Perens saatsid tervise- ja tööministrile kirja, milles soovivad, et Eesti Haigekassa nõukogu teeks juhatusele ettepanek kaaluda käimasoleva eriarstiabi teenuste riigihange (riigihange) tühistada ning korraldada uus hange korrektselt väljatöötatud hankekriteeriumidega, eeldusel, et tühistamine ei too kaasa teenuse osutamise katkemist.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee