Siret Trull • 20 november 2018 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sikkut: tervishoius me ei taha täiesti avatud turgu

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut   Foto: Andras Kralla / Äripäev

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut märkis eile riigikogus eriarstiabi hanke teemal arupärimistele vastates, et konkurents tervishoius ei toimi ning edaspidiste hangete korraldamise eel tuleks selgelt kokku leppida, mis on see väärus, mida erasektorist teenuseid ostes otsitakse.

Sikkut märkis, et kuigi erasektorist on teenust ostetud aastaid, puudub senini ühine arusaam, mis on see väärtus, mida me sealt saame, mil määral konkurents toimib või milliste kriteeriumidega saaks paremini soovitud lahenduseni hankes jõuda.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee