Siret Trull • 24. oktoober 2018
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Gripi vastu vaktsineerimine on kasvanud ligi 42%

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Eestlaste tänavust suurt huvi end gripi vastu vaktsineerida tõendavad nii statistika kui ka tõsiasi, et gripivaktsiin lõppes hulgiladudest otsa juba oktoobris.

Terviseamet kogub andmeid vaktsineerimiste kohta kvartalite lõikes. Seega ei ole veel teada, kui suur on olnud vaktsineeritute hulk oktoobris, mil gripi vastu vaktsineerimine tõsisema hoo sisse saab. Kui aga võrrelda vaktsineerimisi III kvartalis, mis gripi puhul tähendab üldiselt septembrikuud, mis hooaja nö sisse juhatab, siis on näha, et sel aastal on gripi vastu vaktsineeritute arv mullu sama ajaga võrreldes kasvanud pea 42%.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee