Uudised
Ainult tellijale

Apteekides vaktsineeriti ligi 10 000 inimest

EAÜ juhatuse liige, proviisor Kristiina Sepp  Foto: Raul Mee / Äripaev

Eesti Apteekide Ühenduse pilootprojekti tulemusena vaktsineeriti apteekides ligi kümme tuhat inimest, mis on märkimisväärne panus rahvatervise hüvanguks.

„On hea meel tõdeda, et niivõrd suur osa Eesti elanikkonnast leidis tee apteeki gripi vastu kaitset saama,“ sõnas Eesti Apteekide Ühenduse (EAÜ) juhatuse liige, proviisor Kristiina Sepp. „Eelmisel gripihooajal vaktsineeriti üle Eesti kokku 52 000 inimest gripiviiruse vastu. Tänavu lasi end kuu aja jooksul ainuüksi apteegis vaktsineerida juba 10 000 inimest. See on väga kõnekas number ning näitab apteekide algatuse vajalikkust ja positiivset mõju rahvatervisele. Inimeste kõrgendatud huvi apteegis vaktsineerimise vastu innustab meid jätkama apteegis vaktsineerimist ka tulevikus,“ kommenteeris Sepp.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee