Triin Tabur • 1 november 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uus kogus gripivaktsiin jõudis Eestisse

Gripivaktsiin.  Foto: Postimees/Scanpix

Kuigi oktoobri keskel selgus, et uus neljavalentne gripivaktsiin on hulgiladudes ja apteekides otsa lõppenud, on uus kogus vaktsiini Eestiss kohale jõudnud.

Ravimiameti tegevuslubade ja inspektsiooni büroo vaneminspektor Klara Saar kinnitas, et käesoleva nädala alguses saabus Eestisse 29 000 annust neljavalentset gripivaktsiini VaxigripTetra, mida hulgimüüjad apteekidele juba väljastavad.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee