Uudised
Ainult tellijale

Tervishoiu lisaraha jaotamine 7 kuu vaates

Onkoloogilise ravi rahastamine on üks suuremaid prioriteete haigekassa jaoks. Pildil terviseminister Riina SIkkut tutvumas PERHi vähiravi võimalustega 2018 oktoobris.  Foto: Terje Lepp/PERH

Käesolevaks aastaks tuli tervishoidu lisarahastusena ligikaudu 34 miljonit eurot. Uurisime haigekassast, kui palju on need miljonid ravijärjekordi vähendada jõudnud.

Endoproteesimisi tehti 2018. aasta 7 kuul võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 339 operatsiooni võrra rohkem, mis näitab operatsioonide teostamise kasvu 19%. Kõige suurema suhtelise kasvuga on Ida-Viru Keskhaigla täiendava 66 operatsiooniga (kasv 67%).

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee