Uudised
Ainult tellijale

Kaarli Hambakliinik sai loa omanikku vahetada

Kaarli Hambapolikliinik Tallinnas Tõnismäel.  Foto: Scanpix/PM

Baltikumi juhtivale investeerimisfirmale BaltCap kuuluv DenCap Investeeringud viis lõpule Kaarli Hambapolikliinik OÜ ostutehingu. Konkurentsiamet andis tehingule loa 2. novembril 2018.

Tehinguga koonduvad u?hte ettevo?tete gruppi Kaarli Hambapolikliinik OU? ja Unimed Kliinikud OU?. Baltcap teatas Kaarli Hambapolikliiniku müügist oktoobri alguses, kirjutas Äripäev.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee