Kaarli Hambakliinik sai loa omanikku vahetada

Kaarli Hambapolikliinik Tallinnas Tõnismäel.
Kaarli Hambapolikliinik Tallinnas Tõnismäel.

Baltikumi juhtivale investeerimisfirmale BaltCap kuuluv DenCap Investeeringud viis lõpule Kaarli Hambapolikliinik OÜ ostutehingu. Konkurentsiamet andis tehingule loa 2. novembril 2018.

Tehinguga koonduvad u?hte ettevo?tete gruppi Kaarli Hambapolikliinik OU? ja Unimed Kliinikud OU?. Baltcap teatas Kaarli Hambapolikliiniku müügist oktoobri alguses, kirjutas Äripäev.

Kaarli Hambapolikliinik jääb tegutsema senistel põhimõtetel, patsientide ravi- ja teenusetingimused Kaarli Hambapolikliiniku kliinikutes ei muutu.

DenCap Investeeringud omandas ettevõttest 100%, hinda pooled ei avalikusta.

OÜ Kaarli Hambapolikliinik on tegutsenud järjepidevalt alates 1998. aastast. Ettevõtte peamine tegevusala on eriliigiliste hambaraviteenuste osutamine. Kaarli Hambapolikliinikul on neli tegevusüksust – Kaarli Hambaravi, Sõpruse Hambaravi, Ülemiste Hambaravi ja Kaarli Hambalabor.

Kaarli Hambapolikliinikus on kõikide üksuste peale kokku 43 kaasaegset ravikabinetti, kus osutavad teenuseid heal tasemel erialaspetsialistid. 2017. aastal oli kliinikute patsiendikülastuste arv 91 801 ning ettevõtte käive ulatus 9,4 miljoni euroni.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.