Siret Trull • 1 august 2018 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kaarli Hambapolikliiniku teenuste maht kasvas

Foto: Scanpix/ PantherMedia

OÜ Kaarli Hambapolikliiniku hambaraviteenuste maht suurenes 2017. võrreldes 2016. aastaga 788,4 tuhande euro võrra ehk 9,12%.

Sealhulgas ravikindlustusteenuse maht suurenes 256,9 tuhande euro võrra ehk 15,15% ja tasulise meditsiiniteenuse osa suurenes 539,9 tuhande euro võrra ehk 7,78%. 2017. aastal oli patsiendikülastusi kokku 91 801, mis on 4 293 külastuse võrra suurem eelmise aasta külastuste arvust.

contentIsAvailabeForDoctorsOnly

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee