6. november 2018
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Maksuvõlas Anders Tsahkna sai vastu näppe

Anders Tsahkna Keila hooldushaigla avamisel 2016. aasta mais.  Foto: Eiko Kink / Äripäev

Haigekassa vähendas õendusabiteenuse hankega ainsana skandaalse ekspoliitiku Anders Tsahknaga seotud haigla PJV Hooldusravi lepingu mahtu. See tähendab haigla saneerimiskavale taaskord ühte valusat hoopi.

Põhja-Eesti õendusabiteenuse pakkujad on juba kevadest saati oodanud, et haigekassa sõlmiks nendega uued lepingud. Nimelt said aasta esimeses pooles läbi senised neljaks aastaks sõlmitud lepingud ja uus periood vajas uusi kokkuleppeid, kirjutas Äripäev.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee