Euroapteek on nüüdseks lõiminud kõik Ülikooli Apteegi üksused

Euroapteegi uuenenud apteek Kristiine keskuses.
Euroapteegi uuenenud apteek Kristiine keskuses.

Euroapteek viis uuenenud Tartu Küüni tänava apteegi avamisega lõpule Ülikooli Apteekide integreerimise ning nüüdsest tegutsevad kõik varem Ülikooli Apteegi kaubamärgi all tegutsenud 24 apteeki Euroapteegi kontseptsiooni alusel.

"Alustasime Ülikooli Apteekide integreerimisega maikuus ning oleme järk-järgult toonud senised Ülikooli Apteegid Euroapteegi kaubamärgi alla," lausus Euroapteegi juhatuse esimees Inna Mets.

"Samuti kehtib meil juba alates maikuust integreerumisprotsessi osana kõikides apteekides ühine kliendilojaalsusprogramm," lisas ta.

Metsa sõnul on Tartu esindusapteegi avamisega integratsioon Euroapteegi kaubamärgi alla nüüd lõpule viidud. "Koos Ülikooli Apteekide lisandumisega saame pakkuda klientidele ka teistes oma apteekides senisest laiemat sortimenti tervise- ja ilutoodete valikut ja varasemaga võrreldes on meil ka suurem apteegiformaatide valik," kirjeldas ta. 

Euroapteegi juhi sõnul teenindavad varasemates Ülikooli Apteekides kliente endiselt samad proviisorid ja farmatseudid, ning klientidele nähtavamaks muudatuseks on ennekõike muutunud kaubamärk ning senisest laiapõhjalisem kliendilojaalsusprogramm.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.