Uudised
Ainult tellijale

Euroapteek on nüüdseks lõiminud kõik Ülikooli Apteegi üksused

Euroapteegi uuenenud apteek Kristiine keskuses.  Foto: Erakogu

Euroapteek viis uuenenud Tartu Küüni tänava apteegi avamisega lõpule Ülikooli Apteekide integreerimise ning nüüdsest tegutsevad kõik varem Ülikooli Apteegi kaubamärgi all tegutsenud 24 apteeki Euroapteegi kontseptsiooni alusel.

"Alustasime Ülikooli Apteekide integreerimisega maikuus ning oleme järk-järgult toonud senised Ülikooli Apteegid Euroapteegi kaubamärgi alla," lausus Euroapteegi juhatuse esimees Inna Mets.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee