Triin Tabur • 7 november 2018 09:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vassili Novaki 3 ettepanekut EMOde olukorra lahendamiseks

Kõigist haiglatest tehakse enim pöördumisi just PERHi EMOsse. Pildil PERHi EMO ülemarst Vassili Novak.   Foto: ÄP: Veiko Tõkman

Põhja-Eesti Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskuse juhataja doktor Vassili Novaki sõnul on EMOd praegu sundseisus, kus saabunud patsiendile head alternatiivi pakkuda ei olegi.

"Patsienti tuleb aidata kohapeal, aga selline olukord pikendab ooteaegu ja koormab üle erakorraliseks abiks mõeldud ravidiagnostilist ressurssi: valvearste, diagnostikaseadmeid ning kohti EMOs," sõnas Vassili Novak 6. novembril sotsiaalministeeriumis toimunud EMO-teemalisel ajurünnakul.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee