Uudised
Ainult tellijale

Prantslastel on uus lahendus kroonilise valu puhuks

Neuropaatilist valu põhjustab perifeersete närvide kahjustus, mis tekib erinevate haiguste tagajärjel.  Foto: Raul Mee / Äripaev

Montpellier’ Neuroteaduste Instituudi (INSERM/Université de Montpellier) ja Terapeutilise Innovatsiooni Laboratooriumi (CNRS/Université de Strasbourg) teadlased on välja selgitanud mehhanismid, mis põhjustavad valu teket ja püsimist.

Neuropaatiline valu on krooniline haigus, mis esineb 7–10 protsendil Prantsusmaa rahvastikust.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee