Uudised
Ainult tellijale

EAL: Arstiabi korraldus nõuab konsensuslikke otsuseid

Eesti Arstide Liidu president Jaan Sütt  Foto: Terje Lepp

Eesti tervishoiusüsteem vajab tarka ja tasakaalustatud juhtimist ning põhjendatud muudatusi. Eriarstiabi, perearstiabi, kiirabi, erakorraline meditsiin on kõik võrdselt olulised ja neid tuleb arendada ühtse tervikuna, ütleb Eesti Arstide Liit oma üldkogu järel avaldatud teates.

Meditsiinisüsteemi iga osa peab saama teha oma tööd, mitte lappima teiste auke. Eesti Arstide Liit on erialaülese organisatsioonina valmis panustama erialadevahelise koostöö koordineerimisse, seisab teates.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee