Uudised
Ainult tellijale

Meditsiinimõjutaja 2018 on Karmen Joller

Perearst Karmen Joller on meditsiinimõjutaja 2018.  Foto: ERR

Meditsiiniuudiste lugejad valisid meditsiinimõjutajaks perearst Karmen Jolleri. Kivimäe perearstikeskuses töötav Joller pälvis ka mullu samal konkursil kõrge koha, jäädes kolmandaks.

Jollerile on tiitleid ja austust jagunud juba mitu aastat järjest. Aasta tagasi pälvis ta ka aasta arsti tiitli. Joller tunnistab Meditsiiniuudistele, et tunnustus on toonud tööd tublisti juurde: kasvanud on nii nimistu kui ka kutsed erinevatele üritustele esinema. Ind arendus- ja selgitustööks ei ole aga vaibunud: värskelt on ta valitud Eesti Arstide Liidu eesseisusesse, kus ta ei kavatse samuti niisama istuda.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee