Uudised
Ainult tellijale

Perearstide juhi tagasivaade: väljakutseid jagus

Eesti Perearstide Seltsi president Le Vallikivi  Foto: Terje Lepp

Perearstidele jaoks on lõppev aasta olnud ääretult põnev ja sisaldanud hulgaliselt väljakutseid. Toon siinkohal välja, mis on toimunud Eesti Perearstide Seltsi (EPS) jaoks eriti prioriteetsetes valdkondades, kirjutab Eesti Perearstide Seltsi president Le Vallikivi.

Kvaliteetne perearstiabi. Kevadel 2018 saime valmis uuendatud perearstipraksiste kvaliteedijuhise (eelmine valmis 2009). Kvaliteedijuhis kirjeldab ära 10 aasta perspektiivis ideaalselt toimiva perearstipraksise, mille suunas hakkame samm-sammult liikuma. Näiteks on täiesti uute teemadena ära kirjeldatud finantsplaneerimine ja digitaalne turvalisus praksises. Samuti jätkus meie pikaajaline praksiste kvaliteedi auditeerimise traditsioon - nagu ka 2017. aastal, auditeerisime 2018 aastal koos külalisauditeerijatega 104 keskust, neist 54 olid algselt C-taseme keskused. 2017. aasta eest said A-taseme kvaliteedimärgise 2017.aastal rekordilised 85 perearstikeskust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee