Meditsiiniuudised  • 4 jaanuar 2019 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Projekt “Õed tagasi tervishoidu” on toonud tööturule 91 õde

Projekt "Õed tagasi tervishoidu" on nelja aastaga toonud oma erialale tagasi 91 õde, kes on vahepeal oma kvalifikatsiooni kaotanud.

21 õde läbis edukalt kursuse “Õed tagasi tervishoidu”  Foto: PantherMedia

Projekt “Õed tagasi tervishoidu” on teoreetiline ja praktiline koolitus, mis annab võimaluse tööturule tagasi tuua õed, kes ei ole tervishoiutöötajate riiklikusse registrisse kantud ja ei tööta õena. Septembrist detsembrini vältava kursuse ja sellele järgnevate eksamite edukas läbimine võimaldab uuesti õena tööle asuda.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee