Siret Trull • 10 jaanuar 2019 08:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Moodustati peremeditsiini infotehnoloogia arendusnõukogu

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liige Andres Lasn  Foto: Raul Mee / Äripaev

Loodava nõukogu ülesandeks saab selgitada välja ja prioriseerida peremeditsiini infotehnoloogilised vajadused ning toetada arendusprotsessis eri osapoolte huvidega arvestamist.

Tervise- ja tööminister allkirjastas eile käskkirja peremeditsiini infotehnoloogia arendusnõukogu moodustamiseks. Nõukogu ülesandeks saab selgitada välja ja prioriseerida peremeditsiini infotehnoloogilised vajadused, sealhulgas anda suunised peremeditsiini tarkvara baastingimuste määratlemiseks. Lisaks tulen nõukogul seada peremeditsiini infotehnoloogia arendusettepanekutele prioriteedid, mis on kooskõlas kehtivate õigusaktide ja arengukavadega. Seejuures tuleb nõukogul toetada peremeditsiini infotehnoloogia arendusprotsessis eri osapoolte huvidega arvestamist ja arendusplaanide kooskõlastamist.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee