Siret Trull • 8. veebruar 2019
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ülikool soovib residentuuri korralduskulude kaasajastamist

TÜ meditsiiniteaduste valdkonna professor, dekaan Margus Lember  Foto: Andres Tennus

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna dekanaat juhib sotsiaalministeeriumi tähelepanu ülikooli residentuuri korralduskuludeks ette nähtud rahaliste vahendite suurendamise vajadusele, tuues välja, et need on püsinud muutumatuna juba viimased kuus aastat.

Tartu Ülikooli residentuuri korralduskulud ei ole viimase 6 aasta jooksul muutunud, jäädes 107,40 euro tasemele residendi kohta kuus. Viimane muutus oli 2013. aastal, kui korralduskulud tõusid 104,30 eurolt 107,40 eurole (2,97%). Samal ajal on residendi palgakulud tõusnud viimase viie aasta jooksul 1299,20 eurolt 2789,9 euroni (114,7%). Baasasutuste korralduskulud on tõusnud 83,22% ning Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna keskmine palk on tõusnud 36,6% selgitab TÜ meditsiiniteaduste valdkonna professor, dekaan Margus Lember.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee