Meditsiiniuudised  • 20 veebruar 2019 09:56
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Loodi autismifond „Toetan erilist elu“

Autismifond „Toetan erilist elu“ asub tegutsema selle nimel, et autismispektri häirete olemus saaks Eesti ühiskonnas selgemaks ning et selle diagnoosiga inimestel oleks võimalik kasvada ja elada keskkonnas, mis lubab neil end teostada, pakkudes tuge ja turvatunnet.

Autismifondi „Toetan erilist elu“ juht Liis Ehrminger  Foto: Meeli Küttim

Oma esimese projektina toetab fond erihoolekandeküla rajamist Harjumaale, mis on spetsialiseerunud just autismispektri häiretega inimestele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee